Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Nie mogli uczestniczyć w gminnych obchodach jubileuszu Złotych Godów. Wójt odwiedził ich osobiście

OPR:Rog.
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wójt gminy Cewice Jerzy Bańka odwiedził w miejscu zamieszkania Państwa Irenę i Jacka Hinca z Unieszyna oraz Państwa Halinę i Roberta Cybula z miejscowości Pieski, którzy w 2023 roku obchodzili Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Para z różnych względów nie mogła uczestniczyć w uroczystości Jubileuszu Złotych Godów, zorganizowanej dla Jubilatów z terenu gminy Cewice w grudniu 2023 r.

Dostojnym Jubilatom wójt wręczył medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane im przez Prezydenta RP, dyplomy uznania, kwiaty oraz upominki.

Podczas odwiedzin u Państwa Hinc obecni byli Michał Grybisz Radny Gminy Cewice oraz Grażyna Grybisz sołtys sołectwa Unieszyno, którzy dla Jubilatów przygotowali kosz podarunkowy, zaś Państwa Cybula odwiedził także Herbert Rosin Radny Gminy Cewice, który złożył życzenia zdrowia i pomyślności oraz wręczył bukiet kwiatów.
Wójt Gminy Cewice wraz z radnymi i sołtysem złożyli Jubilatom gratulacje, najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, a także długich i spokojnych lat życia.
Wspólne spotkanie było okazją nie tylko do wręczenia medali za 50 lat wspólnego życia, ale także do porozmawiania i powspominania dawnych czasów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Nie mogli uczestniczyć w gminnych obchodach jubileuszu Złotych Godów. Wójt odwiedził ich osobiście - Lębork Nasze Miasto

Wróć na leba.naszemiasto.pl Nasze Miasto