Mistrzostwo Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku dla IV TEa

opr.Rog.
Klasa IV TEa wygrała mistrzostwo Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku. W finale pokonali 1:0 klasę III W. Trzecie miejsce zajęła klasa III TM.

Na boisku Mechanika odbyły się Mistrzostwa ZSMI w piłce nożnej. W zawodach wzięła udział rekordowa ilość zespołów bo aż 16. Mecze odbywały się systemem bezpośredniej eliminacji(pucharowym) oraz tzw: ”mały i duży finał”, czyli mecze o III i I miejsce. W zawodach wystąpiło ponad 130 uczniów, trzy zwycięskie zespoły otrzymały medale sportowe ufundowane przez Radę Rodziców. Najlepszym strzelcem został Rafał Labuda uczeń klasy III TI, który zdobył 5 bramek.

Ostatecznie wygrała klasa IV TEa pokonując 1:0 w finale klasę III W. Trzecie miejsce zajęła klasa III TI po zwycięstwie 3:0 nad klasą II TM.
Zawody zorganizował Andrzej Borowski we współpracy z nauczycielami W-F ZSMI.

Skład klasy IV TEa: Kacper Głogowski, Patryk Mach, Maciej Potrykus, Grzegorz Hennig, Paweł Chmielewski, Łukasz Kliński, Mateusz Orzechowski, Mikołaj Brzózka.

Klasa III W: Karol Młyński, Konrad Szast, Lucjan Włodarczyk, Kacper Pieksza, Dawid Myszk, Bernard Dymura, Przemysław Henning, Kordian Stolc.
Klasa III TI: Jakub Bąk, Nikodem Olak, Kacper Lechończak, Rafał Labuda, Dawid Zganiacz, Rafał Labuda, Dawid Szutenberg, Szymon Wolski, Mikołaj Degler.