Ponad setka zawodników pobiegła II Biegu z Patriotycznym Sercem w Charbrowie

Rog.
Ponad setka uczestników pobiegła w II Biegu z Patriotycznym Sercem. Pięciokilometrową trasę najszybciej pokonał Ryszard Sokołowski z Wojciechowa, natomiast wśród kobiet tryumfowała Agnieszka Kaczor (Kujawscy Runners). Najważniejszy był jednak udział i dobra zabawa w sportowej atmosferze.

Już po raz drugi z okazji Święta Niepodległości zorganizowano w gminie Wicko Bieg z Patriotycznym Sercem. Na starcie w Charbrowie stanęła ponad setka zawodników. Bieg był okazją do świętowania 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. O klimat sportowego festynu zadbali organizatorzy a dla uczestników przygotowano gastronomiczne stoiska.
Wśród mężczyzn pierwszy linię mety pokonał Ryszard Sokołowski z Wojciechowa, który pokonał 5 km w czasie 15:44.39. Drugie miejsce zajął Sebastian Waśkiewicz (Dąbrowski Team) 16:12.13. Trzeci był Krzysztof Rudnik ze Słupska (17:11.18).
Wśród Pań zwyciężyła Agnieszka Kaczor (Kujawscy Runners)w czasie 18:51.15. Druga była Anna Krawiec (MKK PST Mistral Lębork), w czasie 20:33.25. Na trzecim miejscu przybiegła Magdalena Boschke (KS Gminy Pelplin
Sprint Kulice) w czasie 21:34.22.

Wyniki: Wyniki II Biegu z Patriotycznym Sercem