Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Najlepsi sportowcy powiatu lęborskiego nagrodzeni na gali w Lęborku

Marcin Kapela
Marcin Kapela
Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" było miejscem dorocznej gali ze sportowcami w roli głównej.
Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" było miejscem dorocznej gali ze sportowcami w roli głównej. Marcin Kapela
To było święto środowiska sportowego powiatu lęborskiego. W Lęborskim Centrum Kultury "Fregata" została zorganizowana gala, podczas której sportowcy otrzymali nagrody i wyróżnienia starosty lęborskiego. Ogłoszone zostały także wyniki konkursu "Sportowe Laury", które przyznaje Powiatowa Rada Sportu.

Świat sportu na gali we "Fregacie"

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" było miejscem dorocznej gali ze sportowcami w roli głównej. W pierwszej części odebrali nagrody i wyróżnienia przyznane przez starostę lęborskiego Alicję Zajączkowską, w drugiej poznali wyniki konkursu "Sportowe Laury", organizowanego przez Powiatową Radę Sportu.

Wydarzenie poprowadziła Ewa Burak, naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lęborku. O otwarcie wydarzenia poprosiła starostę lęborskiego jako gospodarza uroczystości.

- Gala to święto sportowców powiatu lęborskiego, ich rodzin, sponsorów, kibiców. Cieszymy się bardzo, że przybyliście tak licznie.

Za wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie sportowym krajowym i międzynarodowym nagrody i wyróżnienia Starosty Lęborskiego otrzymali:

Uczniowski Klub Sportowy „Ekonomik – Maratończyk”

[lista]
Bożena Pobłocka – lekkoatletyka
[lista]* • I miejsce – 9 Halowe Mistrzostwa Świata Masters – 26.03. – 01.04.2023 r. Toruń
[/lista]

Piotr Pobłocki – lekkoatletyka
[lista]* I miejsce – 9 Halowe Mistrzostwa Świata Masters – 26.03. – 01.04.2023 r. Toruń

  • I miejsce – 11 Otwarte Mistrzostwa Polski w Biegu na 5 km – 5.11.2023 r. Warszawa
    [/lista]

Adam Głogowski – lekkoatletyka
[lista]* I miejsce – 32 PZLA Mistrzostwa Polski w Półmaratonie – 09.09.2023 r. Grudziądz
[/lista]

Katarzyna Pobłocka – Głogowska – lekkoatletyka
[lista]* I miejsce – 11 Otwarte Mistrzostwa Polski w Biegu na 5 km drużynowo – 5.11.2023 r. Warszawa
[/lista]

Kamila Pobłocka – Dobrowolska – lekkoatletyka
[lista]* I miejsce – 11 Otwarte Mistrzostwa Polski w Biegu na 5 km drużynowo – 5.11.2023 r. Warszawa
[/lista]

Emil Dobrowolski – lekkoatletyka
[lista]* I miejsce – 11 Otwarte Mistrzostwa Polski w Biegu na 5 km drużynowo – 5.11.2023 r. Warszawa
[/lista]

Lęborski Klub Biegacza im. „Braci Petk”
[lista] Klaudia Pilarska – lekkoatletyka
[/lista]
Błażej Frączak – lekkoatletyka
I[lista]
I miejsce – PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach 2023 – U – 16 – 13 – 14.05.2023 r. Słupsk
[/lista]
Michał Gajdus – lekkoatletyka
[lista]* I miejsce – PZLA Mistrzostwa Polski U16 2023. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego – 23 – 24.09.2023 r. Słubice
[/lista]

KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Wiktoria Klawitter – kolarstwo
[lista]* III miejsce – Akademickie Mistrzostwa Polski – 09 – 11.05.2023 r. Kraków
[/lista]

Piotr Rzeszutek – kolarstwo

[lista]* I miejsce – Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim – 02 – 03.06.2023 r. Białka Tatrzańska
[/lista]

Piotr Walkusz – kolarstwo – wyróżnienie
[lista]* IV miejsce – XV Mistrzostwa Polski w Parakolarstwie Szosowym 2023 – 23 – 24.09.2023 r.
[/lista]

Sławomir Maciejewski – kolarstwo – wyróżnienie
I[lista]* V Miejsce – Mistrzostwa Polski w kolarstwie grawelowym – 09.07.2023 r. – Popielewo

  • [/lista]

Klub Karate Shotokan w Lęborku
Piotr Pobłocki – karate WKF – trener
Igor Zagożdżan – karate WKF
I[lista] II miejsce – Mistrzostwa Polski Karate Seniorów – 12.11.2023 r. Karpacz
[/lista]
Michał Parczewski – karate WKF
[lista]
II miejsce – Mistrzostwa Polski Karate Seniorów – 12.11.2023 r. Karpacz
[/lista]

Aleksy Ryjewski – karate WKF
[lista]* II miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate WKF – Strefa A Kołobrzeg – 15.10.2023 r. Kołobrzeg
[/lista]

Igor Mielewczyk – karate WKF
[lista]* II miejsce – Mistrzostwa Polski Karate WKF juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców – 3 – 4.06.2023 Zielonki – Parcela
[/lista]

Filip Burak – karate WKF
[lista]* III miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate WKF – Strefa A Kołobrzeg – 15.10.2023 r. Kołobrzeg
[/lista]

Leon Baranowski – karate WKF
[lista]* II miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate WKF – Strefa A Kołobrzeg – 15.10.2023 r. Kołobrzeg
[/lista]

Kornel Łazorczyk – karate WKF
[lista]* II miejsce – Mistrzostwa Polski Karate WKF juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców – 3 – 4.06.2023 Zielonki – Parcela
[/lista]

Piotr Puchalski – karate WKF
[lista]* III miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate WKF – Strefa A Kołobrzeg – 15.10.2023 r. Kołobrzeg
[/lista]

Sara Pękala – karate WKF
[lista]* I miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate WKF – Strefa A Kołobrzeg – 15.10.2023 r. Kołobrzeg
[/lista]

Piotr Szczegielniak – karate WKF
[lista]* II miejsce – Mistrzostwa Polski Karate WKF juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców – 3 – 4.06.2023 Zielonki – Parcela
[/lista]

Wojciech Gierszewski – karate WKF
[lista]* II miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate WKF – Strefa A Kołobrzeg – 15.10.2023 r. Kołobrzeg
[/lista]

Szymon Sołtys – karate WKF
[lista]* I miejsce – Mistrzostwa Polski Karate WKF juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców – 3 – 4.06.2023 Zielonki – Parcela
[/lista]

Bartosz Sołtys – karate WKF
[lista]* II miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate WKF – Strefa A Kołobrzeg – 15.10.2023 r. Kołobrzeg
[/lista]

Agnieszka Stanicka – karate WKF
[lista]* I miejsce – II Mistrzostwa Polski Karate WKF Masters – 25.11.2023 r. Witkowo
[/lista]

Dorota Janczak – karate WKF
[lista]* II miejsce – II Mistrzostwa Polski Karate WKF Masters – 25.11.2023 r. Witkowo
[/lista]

Monika Sołtys – karate WKF
[lista]* II miejsce – II Mistrzostwa Polski Karate WKF Masters – 25.11.2023 r. Witkowo
[/lista]

Ireneusz Szumański – karate WKF
[lista]* I miejsce – II Mistrzostwa Polski Karate WKF Masters – 25.11.2023 r. Witkowo
[/lista]

Magdalena Maszota – karate WKF
[lista]* II miejsce – II Mistrzostwa Polski Karate WKF Masters – 25.11.2023 r. Witkowo
[/lista]

Paweł Tubielewicz – karate WKF
[lista]* II miejsce – II Mistrzostwa Polski Karate WKF Masters – 25.11.2023 r. Witkowo
[/lista]

Łebski Klub Żeglarski
Bernard Kęsik – trener
Adam Kelar – windsurfing
[lista]* I miejsce – Mistrzostwa Polski FOIL Juniorów – 02 – 06.08.2023 r. Puck
[/lista]

KLUB STRZELECKI LOK „Lider – Amicus” Lębork
Robert Biczkowski – trener
Maria Baranowski – strzelectwo
[lista]* I miejsce – Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn – 20 – 24.07.2023 r. Wrocław
[/lista]

Jolanta Tabaka – strzelectwo
[lista]* I miejsce – Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn – 20 – 24.07.2023 r. Wrocław
[/lista]

Paula Wrońska – strzelectwo
[lista]* I miejsce – Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn – 20 – 24.07.2023 r. Wrocław
[/lista]

Aleksandra Filipowicz – strzelectwo
[lista]* II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów – 21 – 24.09.2023 r. Bydgoszcz
[/lista]

Adrianna Pakieła – strzelectwo
[lista]* I miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 12.07- 16.07.2023 r. Starachowice
[/lista]

Nadia Szauła – strzelectwo
[lista]* I miejsce – Mistrzostwa Polski Młodzików w karabinie sportowym 40 l – 6 – 8.10.2023 r. Wrocław
[/lista]

Aleksandra Stolc – strzelectwo
[lista]* II miejsce – Mistrzostwa Polski Młodzików – 25 – 29.09.2023 r. Bydgoszcz
[/lista]

Uczniowski Klub Sportowy „Start” Lębork
Leszek Leciejewski – trener
Dominika Rauchut – lekkoatletyka/4x100 m – kwota 350 zł
[lista]* I miejsce – Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce ZSS Sprawni – Razem – 19 – 21.05.2023 r. Grudziądz
[/lista]

Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork
Marcin Dawidowski – siatkówka – trener

Michał Dawidowski – siatkówka
[lista] I miejsce – I Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving – 26 – 27.06.2023 r. Kołobrzeg
[/lista]
[lista]
II miejsce – 29 Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving – 7 – 9.07.2023 r. Gliwice
[/lista]

Maciej Winiarski – siatkówka
[lista] I miejsce – I Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving – 26 – 27.06.2023 r. Kołobrzeg
[/lista]
[lista]
II miejsce – 29 Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving – 7 – 9.07.2023 r. Gliwice
[/lista]

Dawid Burghardt – siatkówka
[lista]* II miejsce – 29 Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving – 7 – 9.07.2023 r. Gliwice
[/lista]

Oskar Jankowski – siatkówka
[lista]* II miejsce – 29 Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving – 7 – 9.07.2023 r. Gliwice
[/lista]

Szymon Zimnowoda – siatkówka
[lista]* II miejsce – 29 Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving – 7 – 9.07.2023 r. Gliwice
[/lista]

Reprezentacja Polski
Dariusz Gabrynowicz – siłowanie na rękę
[lista]* I miejsce – Mistrzostwa Świata IFA World Armwrestling Championship 2023 – Malezja 25.09 – 01.10.2023 r.
[/lista]

COMPONENT {"params":{"is_photo":"1","ids":[24601453,19836839]},"component":"selected"}

[sc]Laury dla najlepszych sportowców[/sc]
Nieodłącznym elementem gali jest ogłoszenie wyników w konkursie na "Sportowe Laury Powiatu Lęborskiego" przyznawane przez Powiatową Radę Sportu. Na konkurs wpłynęło około 150 zgłoszeń w 17 kategoriach, w dyscyplinach olimpijskich i paraolimpijskich. W samej tylko kategorii młodzik wpłynęły 24 zgłoszenia.

> - W niektórych kategoriach laureatów jest nawet kilku, ponieważ nasi sportowcy osiągnęli w 2023 roku tyle dobrych wyników

- podkreślił Marian Borek, przewodniczący PRS.

> - Dziękuję za wasz wysiłek i trud, za wolę walki. Dziękuję sponsorom sportu, od rodziców po samorządy.

Nagrody, wyróżnienia i statuetki wręczali samorządowcy: Mirosława Kaczyńska - radna Sejmiku Województwa Pomorskiego, Iwona Mielewczyk - radna Sejmiku Województwa Pomorskiego, Alicja Zajączkowska - starosta lęborska, Edmund Głombiewski - wicestarosta lęborski, Mirosław Tandek - przewodniczący Rady Powiatu Lęborskiego, Witold Namyślak - burmistrz Lęborka, Jerzy Bańka - wójt gminy Cewice, Krzysztof Król - zastępca burmistrza Łeby, Marian Borek - zastępca przewodniczącego Rady Powiatu, Witold Krużycki - zastępca przewodniczącego Rady Powiatu, Jacek Perłak - członek Zarządu Powiatu, Jarosław Pruski - radny Rady Powiatu

MŁODZIK
Laureaci:
[lista]*Dominik Nasiadko – Uczniowski Klub Sportowy „Start” Lębork

  • Adam Kelar – Łebski Klub Żeglarski
    [/lista]

Wyróżnienie otrzymał:
Hubert Pakieła – Klub Strzelecki Lok „Lider – Amicus” Lębork

MŁODZICZKA
Laureatki Plebiscytu:
[lista]*Aleksandra Stolc – Klub Strzelecki LOK „Lider – Amicus” Lębork

  • Nadia Szauła – Klub Strzelecki LOK „Lider – Amicus” Lębork
  • Paulina Freitag – Uczniowski Klub Sportowy „Start” Lębork
  • Dominika Rauchut – Uczniowski Klub Sportowy „Start” Lębork
    [/lista]

JUNIOR
Laureaci Plebiscytu:
[lista]*Jakub Gul – Uczniowski Klub Sportowy „Start” Lębork

  • Jakub Kozłowski – Klub Strzelecki LOK „Lider – Amicus” Lębork
  • Piotr Szczegielniak – Klub Karate Shotokan w Lęborku
    [/lista]

JUNIORKA MŁODSZA
Laureatki Plebiscytu:
[lista]*Adrianna Pakieła – Klub Strzelecki LOK „Lider – Amicus” Lębork

  • Zuzanna Neumuller – Klub Strzelecki LOK „Lider – Amicus” Lębork
    [/lista]

Wyróżnienie otrzymuje:
[lista]*Oliwia Kołodziej – Uczniowski Klub Sportowy „Start” Lębork
[/lista]

JUNIOR MŁODSZY
Laureaci Plebiscytu:
[lista]*Michał Gajdus – Lęborski Klub Biegacza im. „Braci Petk”

  • Dawid Gajda – Uczniowski Klub Sportowy „Start” Lębork
  • Kornel Łazorczyk – Klub Karate Shotokan w Lęborku
  • Igor Mielewczyk – Klub Karate Shotokan w Lęborku
  • Szymon Sołtys – Klub Karate Shotokan w Lęborku
    [/lista]

JUNIORKA
Laureaci Plebiscytu:
[lista]*Maria Baranowski – Klub Strzelecki LOK „Lider – Amicus” Lębork

  • Aleksandra Filipowicz – Klub Strzelecki LOK „Lider – Amicus” Lębork
    [/lista]

SENIOR
Laureaci Plebiscytu:
[lista]*Piotr Walkusz – Klub Kolarski Lew Lębork

  • Piotr Rzeszutek – Klub Kolarski Lew Lębork
  • Wiktoria Klawitter – Klub Kolarski Lew Lębork
  • Adam Głogowski – Uczniowski Klub Sportowy „Ekonomik – Maratończyk”
  • Michał Parczewski – Klub Karate Shotokan w Lęborku
  • Igor Zagożdżan – Klub Karate Shotokan w Lęborku
    [/lista]

Wyróżnienia otrzymali:
[lista]*Sławomir Maciejewski – Klub Kolarski Lew Lębork

  • Piotr Pobłocki – Uczniowski Klub Sportowy „Ekonomik – Maratończyk”
  • Bożena Pobłocka – Uczniowski Klub Sportowy „Ekonomik – Maratończyk”
  • Paula Wrońska – Klub Strzelecki LOK „Lider – Amicus” Lębork
  • Monika Sołtys – Klub Karate Shotokan w Lęborku
  • Agnieszka Stanicka – Klub Karate Shotokan w Lęborku
  • Ireneusz Szumański – Klub Karate Shotokan w Lęborku
  • Magdalena Maszota – Klub Karate Shotokan w Lęborku
  • Paweł Tubielewicz – Klub Karate Shotokan w Lęborku
  • Dorota Janczak – Klub Karate Shotokan w Lęborku
  • Adam Dosz – Lęborski Klub Sportowy „Pogoń”
  • Jan Zandecki – Lęborski Klub Sportowy „Pogoń”
    [/lista]

ZESPÓŁ ROKU - MŁODZIK
Laureaci Plebiscytu:
[lista]Glinka Academy Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork – Michał Dawidowski, Maciej Winiarski
[/lista]
[lista]
Glinka Academy Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork – Michał Dawidowski, Maciej Winiarski, Dawid Burghardt, Szymon Zimnowoda, Oskar Jankowski
[/lista]

DRUŻYNA, ZESPÓŁ ROKU - JUNIOR MŁODSZY
Laureat Plebiscytu:
[lista]*Klub Karate Shotokan w Lęborku - Szymon Sołtys, Igor Mielewczyk, Kornel Łazorczyk
[/lista]

DRUŻYNA, ZESPÓŁ ROKU - JUNIOR
Laureat Plebiscytu:
[lista]*Klub Strzelecki Lok „Lider – Amicus” Lębork - Maria Baranowski, Aleksandra Filipoowicz, Zuzanna Zarach
[/lista]

DRUŻYNA, ZESPÓŁ ROKU - SENIOR
Laureat Plebiscytu:
[lista]*Klub Strzelecki LOK „Lider – Amicus” Lębork - Maria Baranowski, Jolanta Tabaka, Paula Wrońska
[/lista]

Wyróżnienie otrzymują:
[lista]*Uczniowski Klub Sportowy „Ekonomik – Maratończyk” - Piotr Pobłocki, Katarzyna Pobłocka – Głogowska, Kamila Pobłocka – Dobrowolska, Emil Dobrowolski
[/lista]

[lista]*Klub Karate Shotokan w Lęborku - Monika Sołtys, Magdalena Maszota, Agnieszka Stanicka
[/lista]

[lista]*Lęborski Klub Sportowy „Pogoń – Poltarex - Adam Dosz, Sławomir Dosz, Marek Prądzinski, Łukasz Kaproń
[/lista]

SPORTOWE ODKRYCIE ROKU
Laureaci Plebiscytu:
[lista]*Nadia Szauła – Klub Strzelecki LOK „Lider – Amicus” Lębork

  • Szymon Sołtys – Klub Karate Shotokan w Lęborku
    [/lista]

TRENER
Laureaci Plebiscytu:
[lista]*Robert Biczkowski – Klub Strzelecki LOK „Lider – Amicus” Lębork

  • Leszek Leciejewski – Uczniowski Klub Sportowy „Start” Lębork
  • Piotr Pobłocki – Klub Karate Shotokan w Lęborku
  • Marcin Fidala – Klub Strzelecki LOK „Lider – Amicus” Lębork
  • Piotr Pobłocki – Uczniowski Klub Sportowy „Ekonomik – Maratończyk”
  • Wojciech Potrykus – Lęborski Klub Sportowy „Pogoń”
  • Bernard Kęsik – Łebski Klub Żeglarski
    [/lista]

TRENER GIER ZESPOŁOWYCH
Laureat Plebiscytu:
[lista]*Marcin Dawidowski – Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork
[/lista]

DZIAŁACZ OSTATNIEGO ĆWIERĆWIECZA
Laureaci Plebiscytu:
[lista]* Renata Juszczak

  • Piotr Pobłocki
  • Jolanta Węsierska
  • Andrzej Czubaty
  • Wiesław Baniak
    [/lista]

SPORTOWE WYDARZENIE ROKU
Nagrodzeni:
[lista]* XII Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców o Puchar Małgorzaty Glinki

  • XXV Międzynarodowy Maraton Piłki Siatkowej Młodzieży – Łeba 2023
  • IX Grand Prix International karate WKF Lębork 2023
  • V Mistrzostwa Polski Oldbojów i Oldbojek – Łeba 2023
  • Grand Prix Gminy Wicko – Wicko 2023
  • 41 Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera
  • XXI Bieg Św. Jakuba Lębork 2023
    [/lista]

SPONSOR ROKU
Nagrodzeni:
[lista]* Gospodarstwo rolne – Leszek Klawitter

  • Nasiona Ławrenowicz – Krzysztof Ławrenowicz
  • Zakład Zagospodarowania Odpadów „Czysta Błękitna Kraina” – Anna Rudnicka
  • Recykling Surowce Wtórne s.c – Sławomir Jesień
  • Megalandia – Arkadiusz Kaluga
  • Zakątek Dusza i Ciało – Marta Drywa
  • Minuta 8 – Ewelina Górlikowska
  • Amicus – Stanisław Mazurek
  • AP Sped Transport – Agnieszka i Przemysław Gajkowscy
  • Farm Frites Polska S.A. – Adam Klasa, Katarzyna Majchrzak
  • BNA Polska – Zdzisław Małecki
  • Vestra – Bartosz Walczyński
  • JBF Service – Łukasz Kondracik
  • B&Z Proenergy S.C – Jerzy Baranowski
  • Robex – Evart Vervelde
  • Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Poltarex Spółka zo. o. – Marek Kubiak
  • Kaufland Wejherowo – Marcin Bańka
  • METFIX Sp. zo.o – Piotr Zając
  • Zjednoczony Bank Spółdzielczy w Łebie –Ryszard Kuczyński
  • Ranczo Marciniakowo – Małgorzata Marciniak
  • EPS Polska Holding – Monika Stypułkowska
  • Bosman Łeba – Michał Frankowski
  • PGS Group Sp. zo.o – Arkadiusz Gapiński, Sławomir Syldatk
  • Grupa Sportex – Łukasz Mechliński, Krzysztof Wojciechowicz
  • Step by Step – Krzysztof Suszko
  • Wylęgarnia drobiu Lębork – Paweł Tubielewicz
    [/lista]

NAGRODY SPECJALNE POWIATOWEJ RADY SPORTU
[lista]*Kaja Moczyło – I miejsce Mistrzostwa Polski WPA w wyciskaniu sztangi leżąc

  • Dariusz Gabrynowicz – I miejsce Mistrzostwa Świata IFA World Armwrestling Championship 2023
  • Mirosław Oszmian – Pasjonat sportu i kultury fizycznej. Najwierniejszy kibic sportowy Lęborka
    [/lista]

COMPONENT {"params":{"is_photo":"1","ids":[24659743]},"component":"selected"}

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dni Lawinowo-Skiturowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Najlepsi sportowcy powiatu lęborskiego nagrodzeni na gali w Lęborku - Lębork Nasze Miasto

Wróć na leba.naszemiasto.pl Nasze Miasto