Lębork. To była czwarta edycja zawodów "Lęborski Dzikus". Kto był pierwszy na mecie?

Marcin Kapela
Fundacja Active Age była w niedzielę organizatorem czwartej edycji zawodów "Lęborski Dzikus". Najlepsi otrzymali nagrody pieniężne.

Fundacja Active Age była w niedzielę organizatorem czwartej edycji zawodów "Lęborski Dzikus". Najlepsi otrzymali nagrody pieniężne. Przeprowadzona została klasyfikacja kobiet i mężczyzn w biegu i marszu. Za miejsca 1-3 wśród kobiet i mężczyzn w biegu i marszu zostały wręczone nagrody pieniężne w wysokości: I miejsce - 150zł, II - miejsce - 100zł, III miejsce - 50zł.
Dodatkowa klasyfikacja została przeprowadzona dla startujących w “Podwójnym Dzikusie”: I miejsce - 150zł, II - miejsce - 100zł, III miejsce - 50zł (dla 3 najlepszych biegaczy bez podziału na kobiety i mężczyzn, nagrody nie dublują się).